Dagi főként nyugat-thébai sírjából, a TT103-ból ismert, melyet festmények és domborművek díszítenek. Utóbbiakból csak kis töredékek maradtak fenn, a festmények viszont jelentős mértékben megmaradtak. A sírban Dagit vezírként említik. Innen került elő díszes szarkofágja is (ma a kairói Egyiptomi Múzeumban), ezeken a címe „a kapu elöljárója”. Ezt a pozíciót valószínűleg vezírré válása előtt töltötte be. Neve és ezen címei megjelennek II. Montuhotep halotti templomában is, Dejr el-Bahariban. Ezek bizonyítják, hogy az ő uralkodása alatt volt vezír.
Ez a szócikk részben vagy egészben a Dagi című angol Wikipédia-szócikk ezen változatának fordításán alapul. Az eredeti cikk szerkesztőit annak laptörténete sorolja fel. Ez a jelzés csupán a megfogalmazás eredetét és a szerzői jogokat jelzi, nem szolgál a cikkben szereplő információk forrásmegjelöléseként.
James P. Allen: The high officials of the early Middle Kingdom. In: N. Strudwick, J. Taylor (Hrsg.): The Theban Necropolis. London 2003, p. 22 ISBN 0-7141-2247-5
Wolfram Grajetzki: Court Officials of the Egyptian Middle Kingdom, London 2009 p. 26 ISBN 978-0-7156-3745-6