Journal of Irreproducible Results ('Nepakartojamų rezultatų žurnalas'), JIR – mokslinio humoro žurnalas[1] JIR buvo įkurtas 1955 m. Izraelyje, jo įkūrėjai buvo virusologas Aleksandras Konas (Alexander Kohn) ir fizikas Haris Lipkinas (Harry J. Lipkin), norėję įkurti humoro žurnalo mokslininkams apie mokslą. Žurnale spausdinamas unikalus pokštų, satyros apie mokslo gyvenimą, karikatūrų apie mokslą ir diskusijų apie juokingus, bet realius tyrimus mišinys. Žurnalas pakeitė kelis leidėjus. Nuo 2004 m. žurnalo redaktorius yra astronomas Normanas Sperlingas (Norman Sperling) .
1964-1989 m. leidėjas buvo medikas tyrėjas Džordžas Šeras (George H. Scherr). Po jo JIR leidėjas buvo kompanija Blackwell Scientific Publications. 1991-1994 m., kol JIR leido Blackwell, redaktorius buvo Markas Abrahamsas (Marc Abrahams), 1994 m. jis ėmė leisti konkuruojantį žurnalą Annals of Improbable Research (AIR) ir sukūrė Ig Nobelio premiją.
1994 m. Blackwell grąžino JIR Džordžui Šerui, kuris buvo leidėjas ir redaktorius iki 2003 m. Visą tą laiką Dž. Šeras buvo iškėlęs kelias bylas prieš M. Abrahamsą ir AIR, net tada, kai JIR buvo leidžiamas neperiodiškai.
JIR sulaukė dėmesio iš JAV karinės žvalgybos, kai vieno jo straipsnio kopija buvo aptikta Artimuosiuose Rytuose paliktame vieno teroristo bute. Straipsnis buvo labai nerealistinis, absurdiškas aiškinimas, kaip reikia pasigaminti branduolinį užtaisą. Neišmanantis Al-Qaeda narys jį pasidėjo kaip vertingą informaciją. Dėl to buvo pradėtas oficialus neilgai trukęs tyrimas.[2][3]