Air Union — колишня французька авіакомпанія, заснована 1 січня 1923 року в результаті злиття компаній Compagnie des Messageries Aériennes і Grands Express Aériens.
7 жовтня 1933 року шляхом об'єднання Air Union з чотирма іншими авіаперевізниками (Air Orient, CIDNA, SGTA (Lignes Farman) і Aéropostale) була утворена французька національна авіакомпанія Air France.
7 травня 1923 року. Літак Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-AEGP) отримав пошкодження при здійсненні вимушеної посадки в аеропорту Лімпн (Кент, Велика Британія). Після ремонту лайнер продовжив роботу на комерційних лініях.[2].
13 травня 1923 року. Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-AEBY), що виконував регулярний рейс з паризькогоаеропорту Ле Бурже в Кройдон, розбився на території департаменту Сомма (Франція). Загинули всі шість осіб, що знаходились на борту.
27 серпня 1923 року. Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-AECB), що виконував міжнародний рейс з Парижа в Кройдон, зазнав аварії над Іст-Маллінгом (Кент, Велика Британія). Через погані погодні умови лайнер здійснив вимушену посадку в Лімпні (Кент). Після зльоту відбулась відмова двигуна, літак ввійшов в некерований штопор і розбився.
22 січня 1924 року. Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-GEAO) згорів при здійсненні посадки в аеропорту Кройдон.
6 серпня 1924 року[3] у літака Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-ADDT), що прямував регулярним рейсом Париж-Кройдон, відмовив двигун. Пілот здійснив аварійну посадку поблизу села Голден-Грін (Кент, Велика Британія), всі шестеро людей на борту отримали травми різного ступеня важкості[4].
8 лютого 1925 року у лайнера Farman F.60 «Голіаф», що здійснював вантажний рейс з Парижа в Кройдон, при польоті над Ла-Маншем відмовив двигун. Спроба аварійно посадити літак на аеродромі Лімпна закінчилась катастрофою[5].
16 жовтня 1925 року. Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-HMFU) зазнав аварії поблизу містечка Уодхерст (Східний Сассекс, Велика Британія). Загинуло троє пасажирів, ще дві людини отримали травми[6]. Літак згодом був відновлений і продовжив польоти аж до закінчення реєстраційного дозволу 1 червня 1932 року. В наш час борт знаходиться в паризькому музеї авіації і космонавтики.
14 жовтня 1926 року. Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-FHMY) впав в Ла-Манш в 12 кілометрах на північ від міста Булонь-сюр-Мер[7]. Літак згодом був відремонтований і вернувся у стрій в 1929 році[8].
18 серпня 1926 року в дуже поганих погодних умовах у літака Bleriot 155 (реєстраційний номер F-AIEB) відбулась відмова двигуна. Лайнер впав в 3,2 кілометрах на південь від аеропорту Лімпна, загинули два пілота і два пасажира[9].
2 жовтня 1926 року. На борту Bleriot 155 (реєстраційний номер F-AICQ) виникла пожежа, літак втратив керування і впав поблизу села Лі (Кент, Велика Британія). Загинули п'ять пасажирів і два члена екіпажу.
10 березня 1927 року. Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-AEGP) через відмову двигуна здійснив аварійну посадку поблизу міста Тонбрідж (Кент).
24 листопада 1927 року. Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-GEAB) аварійно сів около села Рутем (графство Кент), получив при этом существенные повреждения. Позднее літак був восстановлен и вернулся в работу.
6 березня 1928 року. Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-AECU) впав на територію містечка Хайт (графство Кент). Борт, можливо, був згодом відремонтований і продовжував польоти аж до закінчення реєстраційного дозволу 1 червня 1932 року.
11 березня 1928 року. Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-AEFC), що виконував міжнародний рейс з Парижа в Кройдон, впав в протоку Ла-Манш. Після вильоту з Парижу літак здійснив вимушену посадку на аеродромі Сент-Інглевера в очікуванні покращення погоди над протокою. Пасажири прийняли рішення далі рухатися поромом, що і врятувало їм життя. Через декілька хвилин після зльоту з аеродрому лайнер подав сигнал біди і впав в Ла-Манш, тіла пілотів були знайдені поромом «Орлеанська діва» британської компанії «Південна залізниця»[10][11].
19 травня 1929 року. Farman F.63bis «Голіаф» (реєстраційний номер F-GEAI), що летів з Кройдона в Париж, здійснив жорстку аварійну посадку поблизу залізничної станції Педдок-Вуд, зупинився в декількох ярдах від сигнальної мачти і загорівся. Пілот і механік відбулись легкими травмами, успівши покинуть горящий літак.
31 липня 1929 року літак Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-GEAB) віз вантаж золотих злитків з Лондона в Париж. В процесі польоту лайнер отримав пошкодження і здійснив аварійну посадку на берег річки Белт поблизу села Смарден (графство Кент, Велика Британія). Всі злитки були зібрані (декілька злитків витягнули з річки місцеві жителі) і перевезені вантажівкою в Лімпн для наступного транспортування в Париж[12].
17 січня 1931 року, Breguet 280T (реєстраційний номер F-AIVU). При здійсненні посадки в аеропорту Лімпна літак задів огороджувальний паркан і впав на аеродром, отримав значні пошкодження фюзеляжу і колісних стійок[13][14]. З восьми осіб на борту був травмований один член екіпажу[15].
23 квітня 1931 року[16] після зльоту з Мардена зазнав аварії поштовий борт Farman F.60 «Голіаф» (реєстраційний номер F-ADDT)[17].
↑April 1931. Vic Smith. Архів оригіналу за 30 липня 2012. Процитовано 28 січня 2011.
↑Alderson, Catherine; Gosling, Chris; Gosling, Mari; McArragher, Steve; Adam, Richard (2009). Marden's Aviation History. Marden: The Marden History Group. с. p11. {{cite book}}: |page= має зайвий текст (довідка)