Mylohyus

Mylohyus
Період існування: пліоцен — ранній голоцен, 5–0.009 млн р. т.
M. nasutus
Біологічна класифікація редагувати
Царство: Тварини (Animalia)
Тип: Хордові (Chordata)
Клада: Синапсиди (Synapsida)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Ряд: Парнокопитні (Artiodactyla)
Родина: Таясові (Tayassuidae)
Рід: Mylohyus
Cope, 1869
Види
  • M. elmorei
  • M. floridanus
  • M. fossilis
  • M. gidleyi
  • M. nasutus
Вікісховище: Mylohyus

Mylohyus — це вимерлий рід пекарі, що зустрічається в Північній і Центральній Америці. Вперше він виник у пізньому міоцені та вимер наприкінці плейстоцену, приблизно 12 000 років тому.

Відомо шість видів, найвідомішим з яких є Mylohyus nasutus, також відомий як довгоносий пекарі. Рід був трохи більшим, ніж будь-який сучасний пекарі, з приблизною масою 68 кг[1].

Ізотопні та анатомічні дослідження свідчать про те, що дієта Mylohyus змінювалася протягом геологічного часу, починаючи від переважно C3 листоїдної до під час Бланканського періоду, зі збільшенням споживання рослинності С4 протягом Ірвінгтонського періоду, з відносно рівномірною сумішшю С3 та С4 протягом Ранхолабрейського періоду. Були зроблені припущення, що він був плодоядним і також споживав важкі види, як гілочки[2].

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. The Paleobiology Database: Mylohyus
  2. Bradham, Jennifer L.; DeSantis, Larisa R.G.; Jorge, Maria Luisa S.P.; Keuroghlian, Alexine (June 2018). Dietary variability of extinct tayassuids and modern white-lipped peccaries ( Tayassu pecari ) as inferred from dental microwear and stable isotope analysis. Palaeogeography, Palaeoclimatology, Palaeoecology (англ.). 499: 93—101. doi:10.1016/j.palaeo.2018.03.020. S2CID 134099913.