BAWAG PSK

BAWAG PSK
нім. Bank für Arbeit und Wirtschaft und Österreichische Postsparkasse Aktiengesellschaft Редагувати інформацію у Вікіданих
Типуніверсальний банкd
банк і фінансова установа Редагувати інформацію у Вікіданих
Правова формаАкціонерне товариство[d] Редагувати інформацію у Вікіданих
Галузьбанківська справа, фінансові послуги, фінансовий секторd і Надання фінансових послуг, крім страхування та пенсійного забезпеченняd[1] Редагувати інформацію у Вікіданих
ISINAT0000BAWAG2 Редагувати інформацію у Вікіданих
Попередник(и)Arbeiterbankd[1] Редагувати інформацію у Вікіданих
Засновано1 серпня 2005 Редагувати інформацію у Вікіданих
Штаб-квартираВідень Редагувати інформацію у Вікіданих
bawag.at/bawag/privatkunden(нім.) Редагувати інформацію у Вікіданих
Мапа
CMNS: BAWAG PSK у Вікісховищі Редагувати інформацію у Вікіданих

BAWAG PSK — один із найбільших банків в Австрії. Штаб-квартира - у Відні.

Заснований в 1922 під назвою BAWAG, в 2005 злився з банком Österreichische Postsparkasse (PSK). Назва походить від скорочення Bank für Arbeit und Wirtschaft AG (Акціонерне товариство Банк для роботи та бізнесу).

Власник банку до 2007 – Австрійська федерація профспілок (OEGB). У травні 2007 завершено угоду щодо придбання 100% акцій банку консорціумом інвесторів на чолі з американським фондом прямих інвестицій Cerberus Capital Management. Сума операції склала 3,2 млрд євро, з яких 2,6 млрд було сплачено продавцю і 600 млн мало бути внесено грошовими коштами до капіталу банку.

Діяльність

[ред. | ред. код]

За даними журналу The Banker, BAWAG займає 4-е місце в Австрії за розміром капіталу ($2,4 млрд) та активів ($76,6 млрд). Спеціалізується на обслуговуванні дрібних та середніх компаній, має 1,3 млн роздрібних клієнтів. Зробив кілька придбань у Чехії, Словаччині та Угорщині.

Виторг у 2004 склав 1,88 млрд євро, чистий прибуток - 138,3 млн євро.

У квітні 2006 опинився на межі краху внаслідок сумнівних фінансових операцій; уряд Австрії здійснив низку заходів щодо підтримки банку.

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. а б Архів преси XX століття — 1908.

Посилання

[ред. | ред. код]